HESI.nl
SensiSeeds.com
HEMP.pl
Advanced Hydroponic of Holland Barneys Farm Growth Technology CannabiGold.pl
GrowShop.cz domowauprawa.pl Spliff.pl

Witamy w Cannabizz Warszawa

Z niekrytą dumą zapraszamy Was na Cannabizz Warsaw 2017. W sotatni weekend września rozpoczniemy u nas, europejski sezon targów konopnych i zmienimy historię Polski. Pierwsze takie międzynarodowe wydarzenie w kraju które, rozpocznie lawinę zmian.

Zapraszamy do samego serca Polskiej gospodarki – Warszawy. Na powierzchni 10.000 m², wystawcy z całej Europy zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania oraz aktualne trendy na rynku konopi.

Odwiedzającym, zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz różnych produktów, między innymi: akcesoria do uprawy zarówno w domu jak i na zewnątrz, nasiona dla kolekcjonerów, systemy oświetlenia oraz kosmetyków, suplementów i leków opartych na konopi. W programie konferencji, towarzyszących targom, odbędzie się kongres z udziałem uznanych na świecie autorytetów z dziedziny medycznej i przemysłowej.

Targi odbędą się w Centrum Targowym MT Polska od 29 września do 1 października 2017r. Nowy obiekt wystawowy, oddany do użytku w 2008 roku zapewni wszystkim wystawcom maksymalny komfort oraz najlepsze warunki do zaprezentowania swojego stoiska.

Firmy zainteresowane udziałem, mogą znaleźć wszystkie zgłoszenie na temat rezerwacji stoisk tutaj.
Wszystkie ważne informacje dla zwiedzających można znaleźć tutaj.
Już nie możemy się doczekać chwili, kiedy będziemy mogli spotkać Cię na Cannabizz.pl!

Comments are closed.

Cannabizz.pl (cc) 2017 | Proudly powered by WordPress | Theme based on: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑