CannabiGold GrowShop.cz tom hemp’s Chillisimo Bhang Hemptouch Hempvizer mojeCBD Spliff.pl

Materiały prasowe

Aby uzyskać akredytację prasową, skorzystaj z formularza na tej stronie.

Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz Warsaw (1. do 3.12.2023 – Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO w Warszawie) to wyjątkowe wydarzenie, które bezkonkurencyjnie rozpocznie nowy sezon targów konopnych i zmieni historię polskiej konopi. To już czwarta edycja targów medycznej marihuany i konopi w Polsce, która inicjuje lawinę zmian.

W trakcie wydarzenia, na powierzchni 10.000 m², zaprezentują się producenci nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów, a nawet materiałów budowlanych. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, a w ramach konferencji towarzyszących targom poszerzyć swoją konopną wiedzę. Jest o czym słuchać, bowiem konopie to roślina szalenie inteligentna i wszechstronna, wykorzystywana nie tylko w medycynie, ale również w przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów sektora konopnego. Jako ciekawostka – planujemy pokaz budowlany z użyciem betonu z konopi.
Nasz zespół Canabizz.PL (polsko-czesko-niemiecki) to pasjonaci, którzy od przeszło 20 lat działają w sektorze cannabis. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, w marketingu, promocji, jak również przy organizacji podobnych przedsięwzięć na terenie całej Europy. Mamy świadomość tej niezwykłej misji i nasze cele są jasno określone: rozpocząć aktywny ruch konopny i zostać jednym z największych wydarzeń konopnych w Europie!
Na targach będzie można również spotkać aktywistów z „Wolne Konopie” – organizacji, która od wielu lat walczy w Polsce o zmianę przepisów związanych z wykorzystaniem marihuany do celów medycznych.
Chcemy zmienić świadomość Polaków na temat konopi i pokazać im, że to nie tylko roślina, która jest zakazaną używką, ale która jest także rośliną leczniczą, doskonałym materiałem budowlanym, czy włókienniczym. Chodzi nam o zburzenie pewnego muru nieświadomości i zaściankowego myślenia, o rozbudzenie w Polakach szerokiej perspektywy. W związku z tym pragniemy zaprosić Państwa do współpracy i szerzenia informacji o naszym wydarzeniu, które ma charakter historyczny na kartach polskiej gospodarki. W konserwatywnej Polsce ma bowiem miejsce liberalne wydarzenie i zależy nam, byście byli także jego częścią. Chcielibyśmy za waszym pośrednictwem przypomnieć zebranym gościom prawdziwe wartości, by zobaczyli, że w życiu liczy się coś więcej, niż tylko konsumpcjonizm i pusta zabawa.

Czas ucieka, nasze wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. W przypadku pytań lub dalszych informacji, skorzystaj z poniższego formularza, aby uzyskać akredytację na Targi Konopi Cannabizz, a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje i dokumenty.

Z serca dziękujemy. Zjednoczmy się razem, aby stworzyć nową historię!

Twój zespół Cannabizz.pl

Formularz rejestracyjny

    Aby uzyskać akredytację prasową na targi konopne Cannabizz, musisz wypełnić ten formularz w całości i dodać zdjęcie paszportowe do osobistej przepustki prasowej.

    O dalszym postępowaniu i dostępie do targów poinformujemy Cię mailowo. Przechowujemy Twoje dane zgodnie z naszym Privacy Policy w celu przetworzenia Twojej rejestracji. 

    Comments are closed.

    Cannabizz.pl (cc) 2017 | Proudly powered by WordPress | Theme based on: Baskerville 2 by Anders Noren.

    Up ↑